Park Oliwski

 

 

Park Oliwski to ostatni z licznych niegdyś ogrodów miejskich, który przetrwał do naszych czasów i służy jako oaza piękna i ciszy pośrodku miasta.  Jest to wymarzone miejsce na odzyskanie wewnętrznej równowagi, spokoju, wyciszenie się.

Długi Targ

 

 

Długi Targ to poszerzenie ul. Długiej. Zakończony Zieloną Bramą kończy Trakt Drogi Królewskiej. Na jego terenie znajduje się wiele kawiarni, pubów i restauracji. Jest to ulubione miejsce spotkań zarówno turystów jak i  odwiedzających.

Góra Gradowa

 

 

Wzgórze morenowe wysokości 50m. n. p. m. położone w pobliżu centrum miasta. Ze szczytu góry rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska. Na wzgórzu zlokalizowany jest XIX wieczny zespół forteczny, a na jej szczycie stoi charakterystyczny krzyż.

AmberSky

 

Wysokie na 50 metrów nad poziomem morza koło widokowe to nowa, połączona z dreszczykiem emocji jakość zwiedzania Gdańska”. Zlokalizowany w sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów diabelski młyn umożliwia niezwykłe doświadczenie uroków miasta.

Molo w Brzeźnie

Stare molo w Brzeźnie powstało pod koniec XIX wieku, w tym samym roku, co nieistniejąca już dziś Hala Plażowa - 1900. Planowane jest przedłużenie mola w Brzeźnie. Po pracach remontowych mierzy łącznie 358 m.

ECS

Europejskie Centrum Solidarności to nowoczesna instytucja kultury, która utrwala pamięć o naszym największym sukcesie obywatelskim - zwycięstwie Solidarności.  Instytucja stanowi muzeum upamiętniające rewolucję Solidarności i upadek komunizmu w Europie.

POCZUJ SIĘ JAK W DOMU I

ODKRYWAJ ZAKĄTKI MIASTA!

Czy w dalszym ciągu zastanawiasz się nad przyjazdem do Gdańska? Pozwól, że pomożemy Ci zdecydować się na przyjazd do tego pięknego miasta, wybierając nocleg w jednym z apartamentów z naszej oferty.

 

Gdańsk to piękne, malownicze miasto położone nad morzem, a dokładniej nad Zatoką Gdańską. Co roku odwiedzają go setki tysięcy turystów z polskich miast jak i zza granicy. Gdańsk stanowi część aglomeracji trzech miast - zwanych Trójmiastem - w skład której wchodzi Gdańsk, Sopot i Gdynia. Odwiedzając Gdańsk, mają Państwo możliwość odwiedzenia dwóch, równie zjawiskowych i urokliwych miast przy jednej wizycie. 
 

POZNAJ MIASTO GDAŃSK!